Wir geben Gerechtigkeit,
die andere Ihnen verweigern.

Schau es dir an
nochmal

Meine Damen und Herren,

Mein Name ist Radosław Śliżewski und ich bin ein Anwalt, der sich auf die Durchführung von Gerichtsverfahren spezialisiert hat. Ich leite eine florierende Anwaltskanzlei mit vielen professionellen Anwälten.

Sitz der Anwaltskanzlei ist Lublin. Wir führen Angelegenheiten unserer Kunden in Polen, aber auch in vielen europäischen Ländern.

Der Vorteil der Anwaltskanzlei ist die enorme Erfahrung, die ich in vielen Jahren meiner beruflichen Tätigkeit gesammelt habe und in der wir Tausende von Gerichtsverfahren erfolgreich abgeschlossen haben.

Ich lade Sie zu einem Treffen ein, bei dem wir jeden Fall besprechen und beurteilen können, ob wir als Anwaltskanzlei Ihnen helfen können, zu gewinnen.

Hochachtungsvoll,

Kancelaria radców prawnych - RS Prawnik

Nasza kancelaria prawna z siedzibą w Lublinie zapewnia obsługę zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom indywidualnym znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. W naszej codziennej pracy kierujemy się przede wszystkim etyką obowiązującą w naszym zawodzie oraz stawiamy na profesjonalizm i wysoki poziom merytoryczny. Reprezentujemy interesy Klientów na każdym etapie zaawansowania spraw, dzięki czemu mogą oni liczyć na fachową pomoc już od momentu postępowania przygotowawczego aż po ogłoszenie wyroku przez sąd. Przed przyjęciem od Państwa sprawy zapraszamy na spotkanie, na którym omówimy wszystkie szczegóły jej dotyczące i zastanowimy się wspólnie, czy istnieją szanse, by ją wygrać.

Kancelaria radcowska RS Prawnik – specjalizacje

Nasza kancelaria radców prawnych w Lublinie specjalizuje się w prowadzeniu postępowań sądowych bez względu na ich rodzaj. Jednak główne spectrum naszych działań stanowią sprawy odszkodowawcze, wśród których możemy wyróżnić postępowania prowadzone przeciwko ubezpieczycielom i bankom, ale także placówkom leczniczym w związku z popełnieniem przez nie błędu medycznego. Ponadto dochodzimy sprawiedliwości sądowej w sprawach związanych z: nieruchomościami (np. podział majątku, zniesienie współwłasności, o eksmisję), prawem rodzinnym (m.in. o rozwód, separację, ustanowienie rozdzielności majątkowej) czy też rękojmi i gwarancji (np. sprzedaży konsumenckiej i dochodzenia roszczeń z nią związanych). To jednak nie wszystkie rodzaje postępowań, którymi zajmuje się na co dzień prowadzona przez nas Kancelaria. Pełną listę spraw sądowych, w których reprezentujemy naszych Klientów, znajdziecie Państwo w zakładce „specjalizacje”.

Świadczymy pomoc osobom posiadającym kredyt we Frankach

Jednym z najpopularniejszych zobowiązań naszych Klientów są kredyty wzięte w szwajcarskiej walucie. Obecnie wiele osób decyduje się wstąpić na drogę sądową i rozpocząć zmagania z bankiem. RS Prawnik to z pewnością kancelaria, która może znaleźć się w kategorii „kancelarie frankowe”. Obsługujemy bowiem osoby, które zaciągnęły zobowiązanie we frankach szwajcarskich i chcą podjąć działania mające na celu „odfrankowanie” swojego kredytu lub chcą go unieważnić z jednoczesnym zwrotem wcześniej zapłaconych rat kapitałowo-odsetkowych. W celu omówienia wszystkich szczegółów zapraszamy na spotkanie.

Lernen Sie unsere Kompetenzen kennen

Lernen Sie unser Team kennen