We bring you the justice,
that others deny you.

Watch
again

Dear Sir or Madam,

My name is Radosław Śliżewski and I am an attorney-at-law specializing in conducting court cases. I run a thriving law firm employing many professional lawyers.

The headquarters of the Law Firm is in Lublin. We conduct our clients’ cases in Poland, but also in many European countries.

The strength of the Law Firm lies in its enormous experience gained over many years of my professional practice, during which we have successfully completed thousands of court cases.

I would like to invite you to a meeting where we can discuss your every case and assess whether, as a Law Firm, we are able to help you win it.

Z wyrazami szacunku,

Kancelaria radców prawnych - RS Prawnik

Nasza kancelaria prawna z siedzibą w Lublinie zapewnia obsługę zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom indywidualnym znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. W naszej codziennej pracy kierujemy się przede wszystkim etyką obowiązującą w naszym zawodzie oraz stawiamy na profesjonalizm i wysoki poziom merytoryczny. Reprezentujemy interesy Klientów na każdym etapie zaawansowania spraw, dzięki czemu mogą oni liczyć na fachową pomoc już od momentu postępowania przygotowawczego aż po ogłoszenie wyroku przez sąd. Przed przyjęciem od Państwa sprawy zapraszamy na spotkanie, na którym omówimy wszystkie szczegóły jej dotyczące i zastanowimy się wspólnie, czy istnieją szanse, by ją wygrać.

Kancelaria radcowska RS Prawnik – specjalizacje

Nasza kancelaria radców prawnych w Lublinie specjalizuje się w prowadzeniu postępowań sądowych bez względu na ich rodzaj. Jednak główne spectrum naszych działań stanowią sprawy odszkodowawcze, wśród których możemy wyróżnić postępowania prowadzone przeciwko ubezpieczycielom i bankom, ale także placówkom leczniczym w związku z popełnieniem przez nie błędu medycznego. Ponadto dochodzimy sprawiedliwości sądowej w sprawach związanych z: nieruchomościami (np. podział majątku, zniesienie współwłasności, o eksmisję), prawem rodzinnym (m.in. o rozwód, separację, ustanowienie rozdzielności majątkowej) czy też rękojmi i gwarancji (np. sprzedaży konsumenckiej i dochodzenia roszczeń z nią związanych). To jednak nie wszystkie rodzaje postępowań, którymi zajmuje się na co dzień prowadzona przez nas Kancelaria. Pełną listę spraw sądowych, w których reprezentujemy naszych Klientów, znajdziecie Państwo w zakładce „specjalizacje”.

Świadczymy pomoc osobom posiadającym kredyt we Frankach

Jednym z najpopularniejszych zobowiązań naszych Klientów są kredyty wzięte w szwajcarskiej walucie. Obecnie wiele osób decyduje się wstąpić na drogę sądową i rozpocząć zmagania z bankiem. RS Prawnik to z pewnością kancelaria, która może znaleźć się w kategorii „kancelarie frankowe”. Obsługujemy bowiem osoby, które zaciągnęły zobowiązanie we frankach szwajcarskich i chcą podjąć działania mające na celu „odfrankowanie” swojego kredytu lub chcą go unieważnić z jednoczesnym zwrotem wcześniej zapłaconych rat kapitałowo-odsetkowych. W celu omówienia wszystkich szczegółów zapraszamy na spotkanie.

Get to know our competences

Meet our team